Зняття з обліку машин

1.Заява.
2.Документи, що підтверджують сплату передбачених законодавством зборів за послуги, що надаються інспекцією.
3.Документ, що посвідчує особу представника власника та його повноваження (у разі потреби) – паспорт, довіреність.
4.Свідоцтво про реєстрацію машини.
5.Письмова згода співвласників на зняття машини з обліку, що засвідчується в установленому порядку (для зняття з обліку машини, зареєстрованої з урахуванням підпункту 1 пункту 8 Порядку).
6.Рішення загальних зборів колективного сільськогосподарського підприємства про зняття машини з обліку (для зняття з обліку машини, зареєстрованої з урахуванням підпункту 2 пункту 8 Порядку).
7.Висновок спеціаліста з проведення обстеження машини на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів на предмет фальсифікації.
8.Інші документи у випадках, визначених Порядком.  

У разі зняття з обліку машини у зв’язку з відчуженням номерний знак власник здає до інспекції. У свідоцтві про реєстрацію машини робиться запис «Знято з обліку для реалізації».

Для транспортування знятої з обліку машини інспекція видає номерний знак «Транзит».

 

ПРИМІТКИ:

1. Відповідно до п.16 Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2009 року № 694, перереєстрація машин проводиться у разі зміни: 
— місцезнаходження, організаційно-правової форми або найменування власника — юридичної особи, що підтверджується відповідними документами; 
— типу машини у разі переобладнання або заміни складових частин (вузлів і агрегатів) з ідентифікаційними номерами, що підтверджується документами про правомірність придбання складових частин (вузлів і агрегатів). 
Перереєстрація машин проводиться також у разі виникнення потреби у внесенні змін до графи «Особливі відмітки» реєстраційного документа або проведенні обміну реєстраційних документів, що прийшли у непридатний стан, а також після присвоєння ідентифікаційних номерів машинам (складовим частинам), які не мали таких номерів.

Відповідно до статті 34 Закону України «Про дорожній рух» власники транспортних засобів та особи, які використовують їх на законних підставах, зобов’язані перереєструвати належні їм транспортні засоби протягом десяти діб після виникнення обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.

ЗНЯТТЯ З ОБЛІКУ МАШИН, ЯКІ НЕ ПЕРЕРЕЄСТРОВАНІ В УСТАНОВЛЕНОМУ ПОРЯДКУ, ІНСПЕКЦІЄЮ НЕ ПРОВОДИТЬСЯ!

2. Відповідно до п.9.1 Порядку роботи, пов’язаної з реєстрацією та зняттям з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів» (Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22.11.2011 року, №644) при встановленні фактів відсутності одного чи більше заводських, ідентифікаційних номерів машини (складової частини), їх втрати, невідповідності їх реєстраційним даним машини, при реєстрації самостійно складених машин, причіпних, навісних сільськогосподарських та інших машин і обладнання інспекцією вживаються заходи щодо їх присвоєння та видається направлення для проведення цієї роботи.  

ЗНЯТТЯ З ОБЛІКУ МАШИН, В ЯКИХ ВІДСУТНІ ОДИН ЧИ БІЛЬШЕ ЗАВОДСЬКИХ НОМЕРІВ (Б/Н), ІНСПЕКЦІЄЮ НЕ ПРОВОДИТЬСЯ!

 

 Документи, необхідні для зняття машини з обліку в зв’язку з вибракуванням (списанням):

1.Заява.
2.Документ, що посвідчує особу представника власника та його повноваження (у разі потреби) – паспорт, довіреність;
3.Свідоцтво про реєстрацію машини.
4.Письмова згода співвласників на зняття машини з обліку, що засвідчується в установленому порядку (для зняття з обліку машини, зареєстрованої з урахуванням підпункту 1 пункту 8 Порядку).
5.Рішення загальних зборів колективного сільськогосподарського підприємства про зняття машини з обліку (для зняття з обліку машини, зареєстрованої з урахуванням підпункту 2 пункту 8 Порядку). 
6.Інші документи у випадках, визначених Порядком.

У разі зняття з обліку машини у зв’язку з вибракуванням номерний знак, обліково-ідентифікаційна табличка і реєстраційний документ здаються до інспекції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *